Bize Ulaşın
hello@ruf.com.tr
+90 (536) 506 20 53
Çalışma Saatleri
P.tesi - Cuma: 09:00 - 18:00
C.tesi: 09:00 - 13:30
0
Farklı
Firma
0
Proje
Tamamlandı

Proje Danışmanlığı

Kısa veya uzun dönemli projeleriniz için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Proje Danışmanlığının size sağlayacağı en etkili fayda, proje süresince iletişim ve pazarlama faaliyetlerini uzman bir ekibe bırakarak asıl işlerinize odaklanmak olacak.

Proje danışmanlığını en çok sahipleri tercih ediyor.
Ana İletişim & Pazarlama Stratejilerinin Belirlenmesi

Proje kapsamı ve süresi doğrultusunda iletişim stratejisini belirliyor ve uygulama alanlarını seçerek, doğru hedef kitleye etkileyici bir şekilde ulaşmak için planlamayı gerçekleştiriyoruz.

Web/Mobil Yazılım ve Tasarım Süreçlerinin Yönetimi*

Proje kapsamında gerekli olacak, web sitesi, mikro site ve/veya mobil uygulama için Ruf. bünyesinde ya da 3. parti firmalarla hedef doğrultusunda iş akışı ve içeriği belirleyerek, son teknolojik gelişmelere uygun uygulama yapıyoruz.

Dijital Pazarlama Stratejilerinin Belirlenmesi & Yönetimi*

Projeye uygun dijital mecralar belirlenerek, hem içerik takvimini oluşturuyoruz hem de proje tanıtımının gerekli mecralarda görünürlüğünü sağlayarak, en yüksek dönüşümü hedefleyecek reklam çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Tasarım & Baskı Süreçlerinin Yönetimi*

Proje süresince gerekli olacak tüm tasarımların tedariğini ve bu tasarımların dijital ve basılı ortamlarda uygulanma süreçlerini yönetiyor ve takip ediyoruz.

Bütçelendirme

Proje başlangıcından teslimine kadar olan tüm sürecin detaylı bütçelendirmesini iş başlangıcında yapıp müşteriye sunuyoruz.

3. Parti Firmalarla Süreç Yönetimi

Proje sürecinde hizmet veya ürün tedariğinin yapılacağı 3. parti tüm firmalarla olan tüm iletişim, kontrol ve teslim süreçlerini yönetiyoruz.

Ölçümleme & Raporlama

Proje başlangıcında belirlenen hedefler doğrultusunda talebe göre haftalık/aylık/yıllık raporlama gerçekleştiriyoruz. Süreç içerisinde yaptığımız ölçümlemeler ile proje süresinde teknik, kitle ve benzeri değişiklikler için müdahale şansı yaratıyoruz.

DANIŞMANLIK TALEBİ

Projenizi bize anlatın
size en etkili çözümleri sunalım.

Kendi sürecinizi bizimle paylaşmak ve geçmiş deneyimlerimizi bizden dinlemek ister misiniz?

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.