Bize Ulaşın
hello@ruf.com.tr
+90 (536) 506 20 53
Çalışma Saatleri
P.tesi - Cuma: 09:00 - 18:00
C.tesi: 09:00 - 13:30

Marka Danışmanlığı

Markaların iletişim süreçlerine yön veriyor ve güçlü markalar yaratıyoruz.

Marka Danışmanlığı hizmeti ile, markanızın ihtiyaçlarının belirlenmesi, doğru bulguların elde edilmesi ve güçlü marka algısı yaratacak çözümlerin bulunması uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir.

Marka danışmanlığını en çok sektörleri tercih ediyor.
Marka & Sektör Analizi

Markanızın tarihini, tüketicideki algısını ve pazarlama/iletişim çalışmalarını inceliyor ve raporluyoruz. Sektöre dair pazar payını, rakipleri, trendleri ve geçmiş yıllara ait grafikleri inceleyerek gerçekçi hedefler belirliyoruz.

Hedef Kitle Analizi

İletişim çalışmalarından önce doğru hedef kitle analizi yaparak, ana ve alt kitle grupları oluşturuyoruz.

İletişim Dilinin Belirlenmesi

Belirlenen hedef kitleye en verimli şekilde ulaşabileceğimiz mesaj tonunu belirliyor ve pazarlama/iletişim stratejilerindeki kullanım şekillerini oluşturuyoruz.

Pazarlama Stratejilerinin Belirlenmesi

Firma raporları ve pazar beklentileri doğrultusunda, karlılığı yüksek optimum maliyetli pazarlama stratejileri oluşturuyor ve uygulama senaryolarını sizinle paylaşıyoruz.

İletişim Araçların Belirlenmesi & Kullanım Şekli

Belirlenen stratejiler ve hedef kitle gruplarını baz alarak, uygulama yapılacak mecraları belirliyoruz. İletişim araçlarının zamanlaması ve uygulama şeklini şemalandırıyoruz.

Çözüm Ortaklarının Belirlenmesi & Koordinasyon

Tüm pazarlama/iletişim stratejileri doğrultusunda ihtiyaç duyulabilecek çözüm ortaklarını belirliyor, görüşme süreçlerini yönetiyor ve koordinasyon buluşmalarını planlıyoruz.

Ölçümleme & Raporlama

Tüm pazarlama/iletişim sürecini aylık ve yıllık olarak raporluyoruz. İş süresince gerçekleştirilen ölçümlemeler ile uygulama esnasında A, B, C ve benzeri alternatif stratejilere geçiş için veriyi yönetiyoruz.

DANIŞMANLIK TALEBİ

Markanızı bize anlatın
size en etkili çözümleri sunalım.

Markanızın yolculuğunuzu bizimle paylaşmak ve geçmiş deneyimlerimizi bizden dinlemek ister misiniz?

Size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz.